Dumankaya Horizon

Dumankaya Horizon

Açıklama

Dumankaya Horizon, Dumankaya İnşaat tarafından 2016 yılında tamamlanmıştır. Kartal sahile 1. parsel üzerinde yer almaktadır. Karma nitelikte olan (konut + ticari+mağaza)  projenin mimarı Adnan Kazmaoğlu’dur.

MahalleTürüBağımsız Bölüm Sayısım² AralığıToplam İnşaat Alanı m²Teslim TarihiGeliştirici Firma
KordonboyuKonut+Ofis+Mağaza109-22-3474-29943.6892016Dumankaya İnşaat

Dumankaya Horizon Lokasyon

Kartal sahil lokasyanonunda bulunan Dumankaya Horizon, Marmaray Başak istasyonuna 200 metre mesafededir. İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’a, Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araşıtırma Hastanesine, Koşuyolu Kalp Hastanesine yaklaşık 4 km’dir. TEM’e 14 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 km, Pendik Marina’ya ise 8 km mesafededir. Site lokasyon olarak okul, toplu ulaşım imkanlarına ve özel hastanalere çok kısa bir yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Dumankaya Horizon Komşuları

Dumankaya Horizon doğu cephesinde Dokuz Palmiye, kuzey cephesinde Mesa Kartal projesine komşudur. Yine batı cephesinde Dap Dragos Royal Towers, La Marin, Mesa Marmara gibi markalı konut projeleri yer almaktadır. Doğa Koleji Kartal Kampüsü site ile komşu niteliktedir. Sitenin altında yer alan ticari bölümlerde Starbucks ve Lily Cafe, Del Giorno Pizza, eczane, tekel, pastahane, bay – bayan kuaförü bulunmaktadır. 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde Migros 5M ve Koçtaş yer almaktadır.

Daire Tipleri

Dumankaya Horizon’da 74–87 m2 arasında 1+1, 129–204 m2 arasında 2+1, 160–183 m2 arasında 2+1 dubleks, 206–219 m2 arasında 3+1 ve 286–299 m² aralığında 4+1 dairelerden oluşmaktadır.

Ofis ve Mağaza Tipleri

Projede 69 m² ile 239 m² arasında mağazalar ve ofisler yer almaktadır.

Site Genel Özellikleri

Dumankaya Horizon ticari alanlara Deniz tarafı olan güney, residence kısmına ise kuzey cepheden giriş yapılmaktadır. Kapalı otopark girişi yine güney cephede yer alan Turgut Özal Bulvarı tarafından sağlanmaktadır.

Residence girişindeki resepsiyondan giriş yapıldıktan sonra oldukça büyük ve şık bir Otel konforundaki avluya çıkılmaktadır. Yine bu kısımda ayrı bir bekleme salonu da yer almaktadır. Bina içinde bulunan 2 adet cam asansörden katlara çıkış sağlanmaktadır. Asansöre binmek için malik ve misafirlerin giriş kartı bulunması gerekiyor. Gerek giriş avlusu ve gerekse katlarda yerler halı kaplı. Her dairenin önünde pirinç bir ayna ve şemsiyelik yer alıyor. Proje neredeyse tüm katlardan panoramik bir deniz manzarasına sahip. Dumankaya Horizon’da tüm daireler akıllı bina sistemi ile donatılmış durumdadır. Hemen daire girişlerinde akıllı bina sistemine ait yönetim panalleri bulunuyor. Yerden ısıtma olan daire ve ofislerde merkezi sistem payölçer ile ölçümler yapılıyor. Soğutma ise klima ile sağlanıyor. Dairelerin tüm odalarında Daiken Marka klimalar yer alıyor. Mutfaklarda Rehau marka set üstü ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinası seti bulunuyor. Yerlerde lamine parke kullanılmış. Kilit mekanizmaları Hafele. Tüm dairelerin boyutları emsallerine göre daha büyük nitelikte.

Ticari üniteler giriş ve bodrum mağazaları haricinde 2 kat ofis kısmından oluşuyor. Neredeyse tüm ticari üniteler birleştirilebilir niteliktedir. Tüm projede sıcak su, soğuk su, ısıtma merkezi sistem pay ölçer. Soğutma ise klima ile sağlanıyor. Projede malikler sadece elektrik ve internet aboneliği yaptırmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Projede kapalı otopark, güvenlik, resepsiyon haricinde herhangi bir sosyal imkan bulunmuyor.

Dumankaya Horizon Adresi

Kordonboyu Mahallesi Çiçeksuyu Sok. No:1 Kartal İstanbul

Dumankaya Horizon Ticari Alan Adresi

Kordonboyu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:65 Kartal İstanbul

Dumankaya Horizon Ada Parsel Bilgileri

Kartal Aşağı Mahalle 10169 Ada 74 Parsel

Adres

  • İlçe Kartal
  • Şehir İstanbul, Türkiye
  • Yakınlık Alışveriş Merkezi, Anayol, Belediye, Cadde, Cami, Deniz Otobüsü, Denize Sıfır, Eczane, Hastane, Havaalanı, İlkokul-Ortaokul, İtfaiye, Lise, Lokanta, Market, Marmaray, Minibüs, Otobüs Durağı, Park, Pastane, Polis Merkezi, Sağlık Ocağı, Sahil, Şehir Merkezi, Spor Salonu, Üniversite
  • Ülke Türkiye

Kat Planları

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle
Murat Dumlu

Bu Mülk Hakkında Bilgi Alın

Compare listings

Karşılaştırmak
Murat Dumlu
  • Murat Dumlu