Kartal Teknik Yapı Uplife Park 1. Kat 123 m² 3+1 Satılık Daire

  • 6,075,000TL

Kartal Teknik Yapı Uplife Park 1. Kat 123 m² 3+1 Satılık Daire

  • 6,075,000TL

Açıklama

Kartal Teknik Yapı Uplife Park 1. Kat 123 m² brüt, 99 m² net Satılık 3+1 Daire

Uplife Park Kartal , 2009 yılında Teknik Yapı tarafından inşaatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Proje 22.000 m² arsa üzerinde bulunmaktadır. Uplife Park 7 bloktan oluşuyor. 18 katlı 5 tane konut bloğunda 567 tane daire bulunuyor. 1 blok fitness ve ticari ünitelerden oluşuyor. Diğer blokta ise ofis binası yer alıyor.

Daire Özellikleri:

Dairemiz giriş kısmında, içinde ayakkabılık bulunan 7 m²’lik antre alanı ile bizi karşılıyor. Girişin hemen sol tarafında 10 m²’lik bir mutfak ve mutfağın sonunda 4 m²’lik bir balkon bulunuyor. Mutfakta set üstü ocak, davlumbaz, fırın ve bulaşık makinasından oluşan 4’lü ankastre set yer alıyor. Balkon kısmı cam ile kapatılmış durumda. Mutfağın hemen yanında bulunan salon kısmı 26,67 m² olup, yeterli ve ferah bir salon yerleşimi sunuyor. 5,94 m²’lik koridor ile yatak odaları ve banyo alanına geçiliyor. Daire bu yapısı ile yaşam alanını özel alandan ayıran bir özellik taşıyor. Koridorun sağ tarafında 4,72 m²’lik ortak banyo yer alıyor. Yine koridorun solunda ebeveyn banyolu yatak odası bulunuyor. Ebeveyn yatak odası 17,44 m², ebeveyn banyosu ise 3,50 m² büyüklükte. Koridorun sonunda ve sol tarafında ise 10,35 m² ve 9,24 m²’lik 2 adet oda bulunuyor. Daire yapı ve oda büyüklükleri itibariyle ideal bir nitelikte. Diğer tarafdan daire oldukça bakımlı ve masraf gerektirmiyor.

Sosyal İmkanlar:

Oldukça yeşil ve geniş bir bahçe alanı olan projede büyük bir açık yüzme havuzu bulunuyor. Site içerisinde; 1 adet mini basketbol sahası, tenis kortu, halı saha, çocuk oyun parkları bulunuyor. Havuz önünde 1 adet kafetarya yer alıyor. Spor salonu ise özel bir şirket tarafından işletiliyor. Site sakinleri isterse bu tesisden indirimli olarak yararlanabiliyor.

Uplife Park lokasyon, site genel özellikleri, sitenin genel özellikleri, adres ve ada parsel bilgileri için lütfen tıklayınız.

Adres

  • İlçe Kartal
  • Şehir İstanbul, Türkiye
  • Yakınlık Alışveriş Merkezi, Anayol, Cadde, Cami, E-5, Eczane, Hastane, İlkokul-Ortaokul, İtfaiye, Lise, Lokanta, Market, Metro, Minibüs, Otobüs Durağı, Park, Pastane, Polis Merkezi, Sağlık Ocağı, Sahil, Şehir Merkezi, Spor Salonu, TEM, Üniversite
  • Ülke Türkiye

Kat Planları

image

Açıklama:

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle
Murat Dumlu

Bu Mülk Hakkında Bilgi Alın

Benzer İlanlar

Compare listings

Karşılaştırmak
Murat Dumlu
  • Murat Dumlu