Mesa Kartall

Mesa Kartall

Açıklama

Mesa Kartall, Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından tamamlanarak 2014 yılında teslim edilmiştir. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan  Mesa Kartall projesi, farklı mimarisi ve Mesa kalitesi ile dikkat çekiyor. Proje 10.284 m² arsa üzerinde yer alıyor. Mesa Kartall 32 katlı tek blokta 286 daireden oluşuyor.

MahalleTürüBağımsız Bölüm Sayısım² AralığıToplam İnşaat Alanı m²Teslim TarihiGeliştirici Firma
CumhuriyetKonut28631-34641.4232014Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Mesa Kartall Lokasyon

Kartal E5 lokasyanonunda bulunan Mesa Kartall E5’e 2.parselde bulunuyor. Yakacık – Adnan Kahveci Metro İstasyonuna 750 metre, Kartal Metro İstasyonuna 1,5 km mesafede yer alıyor. Mesa Kartall; İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’a, Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araşıtırma Hastanesine, Koşuyolu Kalp Hastanesine yaklaşık 4,5 km’dir. Yine Maltepepark, Piazza, Anatolium Marmara, İKEA gibi AVM’lere 4-5 km mesafede yer alıyor. TEM’e ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 11 km, Pendik Marina’ya ise 7 km mesafededir. Site lokasyon olarak okul, market, cami, toplu ulaşım imkanlarına ve özel hastanalere çok kısa mesafesinde yer almaktadır.

Mesa Kartall Komşuları

Mesa Kartall Projesinin hemen güneyinde Uğur Okulları Kartal Kampüsü yer alıyor. Yine Özel Oran Okulları projeye yürüme mesafesinde. Projenin batı cephesinde 400 metre mesafede İstanbul Gedik Üniversitesi Kartal Kampüsü bulunuyor. Doğu tarafında yürüme mesafesinde İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Uygulama Grup Müdürlüğü bulunuyor. Selective Kartal, Metsan Nexsus, Propa Vista, Mesa Kartall’a yakın projeler.

Daire Tipleri

Mesa Kartal projesinde 10 tip daire bulunuyor. Bu dairelerin 156 adedi  2+1 , 96 adedi 1+1  ve 22 adedi 3+1. 1+1’ler brüt 61-73 m², 2+1’ler brüt 107 ile 177 m², 3+1’ler brüt 169 ila 233 m², 5+1’ler brüt 347 m² büyüklüğe sahip.

Site Genel Özellikleri

Siteye yaya ve araç giriş ve çıkışı tek kapıdan sağlanmaktadır. Girişte yer alan güvenlikten geçtikten sonra sağ tarafta misafir otoparkı bulunmaktadır. Blok girişinde oldukça büyük ferah bekleme alanı bulunuyor. Sitede 4 adet yolcu, 1 adet yük asansörü bulunuyor. Binanın sağ koridorunda sosyal tesisler yer alıyor. Özellikle 8 kattan sonra deniz manzarasını yakalayan binada üst katlara çıktıkca panoramik deniz manzarası görünüyor. Projede oldukça fazla daire tipi bulunuyor. Özellikle teraslı daireler oldukça büyük rağbet görüyor. Daireler emsallerine göre daha büyük ve kullanışlı nitelikte. Daire içlerinde standart olarak set üstü ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinası ve buzdolabı bulunuyor. Tüm projede sıcak su, soğuk su, ısıtma merkezi sistem pay ölçerli. Mesa Kartall’da her daire için 1 araçlık kapalı otopark yeri bulunuyor.

Sosyal İmkanlar

Mesa Kartall projesinde açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunuyor. Sitenin arka tarafında çocuk oyun parkı, basketbol sahası ve tenis kortu yer alıyor. Diğer sosyal olanaklar ise kafeterya, fitness, sauna, kapalı çocuk oyun alanı, masa tenisi ve sauna

Mesa Kartal Adresi

Cumhuriyet Mahallesi Mermer Sokak No:14 Kartal İstanbul

Mesa Kartal Ada Parsel Bilgileri

Kartal/Yakacık 12255/185

Adres

  • İlçe Kartal
  • Şehir İstanbul
  • Yakınlık Anayol, Cadde, Cami, E-5, Eczane, Hastane, Havaalanı, İtfaiye, Lise, Lokanta, Market, Metro, Minibüs, Otobüs Durağı, Park, Pastane, Polis Merkezi, Sağlık Ocağı, Semt Pazarı, TEM, Üniversite
  • Ülke Türkiye

Kat Planları

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle
Murat Dumlu

Bu Mülk Hakkında Bilgi Alın

Compare listings

Karşılaştırmak
Murat Dumlu
  • Murat Dumlu