Satılık Konut – Kartal Orhantepe Sahil Tria Dragos Sitesi Boş 3+1

  • 5,900,000TL/TL

Satılık Konut – Kartal Orhantepe Sahil Tria Dragos Sitesi Boş 3+1

  • 5,900,000TL/TL

Açıklama

Kartal Orhantepe Mahallesi Sahile 2.parsel Tria Dragos Sitesinde 1.Kat 100 m² brüt, 77 m² net Satılık 3+1 Daire

Daire Özellikleri

Dairemiz giriş kısmında, içinde ayakkabılık bulunan 12 m²’lik antre alanı ile bizi karşılıyor. Girişin hemen sağ tarafında klimalı bir salon bulunuyor. Salonda bahçeye ve sokağa bakan bir balkon yer alıyor. Girişin hemen karşısında beko marka 3’lu ankastre set bulunan mutfak yer alıyor. Koridorun solundan odalara geçiliyor. Sağ tarafta bulunan 2 oda ve koridorun sonunda ebeveyn odası yer alıyor. Yine koridorun solunda çamaşır makinası ve kurutma makinasını koyabileceğiniz bir boşluk ve onun yanında da banyo-wc yer alıyor. Dairenin tüm odaları güney cepheye konumlanmış durumda. Isıtma sistemi yerden olup, merkezi pay ölçerli olarak faturalandırılıyor.  Mutfakta set üstü ocak, davlumbaz, fırın ve bulaşık makinasından oluşan 4’lü ankastre set yer alıyor. 

Ekşioğlu Tria Lokasyon

Kartal sahil lokasyanonunda bulunan Tria Dragos, sahile 300 metre mesafededir. Cevizli Marmaray İstasyonuna 1 km, minibüs yoluna ise 400 metre mesafede bulunuyor. İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’a, Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araşıtırma Hastanesine, Koşuyolu Kalp Hastanesine yaklaşık 4,5 km’dir. Yine Maltepepark, Piazza, Anatolium Marmara, İKEA gibi AVM’lere 4-5 km mesafede yer alıyor. TEM’e 14 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 25 km, Pendik Marina’ya ise 9,5 km mesafededir. Site lokasyon olarak okul, toplu ulaşım imkanlarına ve özel hastanalere çok kısa bir yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Tria Dragos Komşuları

Tria Dragos Projesinin hemen batı kısmında Dragos Tepesi yer alıyor. Yine batı tarafında Marmara Üniversitesi Dragos Kampüsü bulunuyor. Sitenin deniz tarafı olan güney cephesinde Cevizli Ordu Evi yer alıyor. Bu özelliği ile projenin önünü kesen herhangi bir proje yer almıyor. Hüseyin Saim Ekim Ortaokulu sitenin hemen kuzeyinde bulunuyor. Site birçok özel okul, özel hastane, Migros, Şok, Bim gibi marketlere yürüme mesafesinde yer alıyor. Çeşitli lokanta, pastane, eczane gibi sosyal imkanların yanı başında yer alıyor.

Site Genel Özellikleri

Siteye yaya ve araç giriş ve çıkışı tek kapıdan sağlanmaktadır. Girişte yer alan güvenlikten geçtikten sonra bloklara yönlendirme yapılmaktadır. Yine blok giriş kapılarında şifreli giriş bulunmaktadır. Siteye giriş yapıldıktan sonra yürüme yolunun sağ tarafında sosyal tesisler bulunuyor. Sol tarafında ise 2 adet bina girişi bulunuyor. Bina her ne kadar tek blok halinde yükselsede 2 blok şeklinde ayrılmış durumda. Binanın giriş katlarında yer alan daireler bahçe kullanımına sahip. Üst katlarda ise 2 kattan sonra deniz manzarası başlıyor ve sonrasında panoramik bir deniz ve prens adaları manzarasına kavuşuyor. Daire içlerinde standart olarak ayakkabılık, set üstü ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve salonlarda klima mevcuttur. Dairelerde çeşitli büyüklüklerde balkon bulunmaktadır. Tüm projede sıcak su, soğuk su, ısıtma merkezi sistem pay ölçerli. Tria Dragos’ta her daire için 1 araçlık kapalı otopark yeri bulunuyor.

Sosyal İmkanlar

Tria Dragos projesinde açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunuyor. Havuzun hemen önünde küçük bir fitness alanı yer alıyor. Projede 2 adet çardak ve çocuk oyun parkı bulunuyor. Yine site içerisinde olmasada siteye bitişik halde basketbol sahası ve çocuk oyun parkı yer alıyor. Site sakinleri bu imkanlardan da kolaylıkla yararlanabiliyor.

Adres

  • İlçe Kartal
  • Şehir İstanbul
  • Yakınlık Anayol, Cadde, Cami, Eczane, Hastane, İlkokul-Ortaokul, İskele, İtfaiye, Lise, Lokanta, Market, Marmaray, Minibüs, Otobüs Durağı, Park, Pastane, Polis Merkezi, Sağlık Ocağı, Sahil, Şehir Merkezi, Spor Salonu, Üniversite
  • Ülke Türkiye

Video

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle
Murat Dumlu

Bu Mülk Hakkında Bilgi Alın

Benzer İlanlar

Compare listings

Karşılaştırmak
Murat Dumlu
  • Murat Dumlu