Uplife Park Kartal

Uplife Park Kartal

Açıklama

Uplife Park Kartal , Teknik Yapı tarafından inşaatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Proje 22.000 m² arsa üzerinde yer alıyor. Uplife Park 7 bloktan oluşuyor. 18 katlı 5 tane konut bloğunda 567 tane daire bulunuyor. 1 blok fitness ve ticari ünitelerden oluşuyor. Son blokta ise ofis binası yer alıyor.

MahalleTürüBağımsız Bölüm Sayısım² AralığıToplam İnşaat Alanı m²Teslim TarihiGeliştirici Firma
OrtaKonut56757-12470.0002009Teknik Yapı

Uplife Park Lokasyon

Site Kartal E5 hattının kuzeyinde yer almaktadır. Kartal E5’e, Kartal Metro İstasyonuna yürüme mesafesindedir. Site önünden otobüs ve minibüs hattı geçmektedir. İstanbul Anadolu Adliyesine, Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Anatolium Marmara AVM ve Piazza AVM’ye araçla 5 dakika mesafesindedir. TEM ve sahil yoluna araçla 8-10 dakika mesafededir. Sabiha Gökçen Havaalanına ve Pendik Marina’ya 15 -20 dakika içinde ulaşılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı merkezi bir konumda olduğu söylenebilir. 

Uplife Park Komşuları

Uplife Park; Uptwins Residence, DKY Kartal, DKY Busines, Adanus Park, İz Tower gibi projelere komşu durumundadır. Hasan Ferruh Özgen Anadolu Lisesi, Özel İFBM Fen Bilimleri Medeniyet Okulları, Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlkokul’u siteye yakın eğitim tesisleridir. Site sakinlerinin Anpa Gros Market, Migros, Şok, A101, Bim, Kartal Market gibi marketlerden alışveriş yapma imkanı vardır. Yine çeşitli lokanta, pastane, eczane gibi sosyal imkanların yanı başında yer alıyor.

Daire Tipleri

Uplif Park Sitesinde 4 tip daire bulunmaktadır. 2 tip 1+1 daireler brüt 57 ve 61 m² büyüklüğündedir. 2+1 daireler brüt 96 m², 3+1 daireler ise 124 m² büyüklüktedir.

Site Genel Özellikleri

Siteye yaya giriş ve çıkışı tek kapıdan sağlanmaktadır. Diğer giriş ise kapalı otopark girişidir. Girişte yer alan güvenlikten geçtikten sonra bloklara yönlendirme yapılmaktadır. Yine blok giriş kapılarında şifreli giriş bulunmaktadır. Daire içlerinde standart olarak ayakkabılık, set üstü ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve bulaşık makinası mevcuttur. 3+1 dailerde balkon bulunmaktadır. Daire içi işçilik ve malzeme kalitesi oldukça iyidir. Üst katlarda daireler deniz manzaralıdır. Güneye bakan tüm daireler havuz ve peyzajı görmektedir. Kuzey – doğu ve batı cepheye bakan daireler ise belli bir kattan sonra Aydos Ormanı’nı görmektedir. Tüm projede sıcak su, soğuk su, ısıtma merkezi sistem pay ölçerli. Gerek aidatlar ve gerekse diğer giderler makul seviyelerde faturalandırılıyor. 

Sosyal İmkanlar

Oldukça yeşil ve geniş bir bahçe alanı olan projede 400 m²’lik bir açık yüzme havuzu bulunuyor. Site içerisinde; 1 adet mini basketbol sahası, tenis kortu, halı saha, çocuk oyun parkları bulunuyor. Havuz önünde 1 adet kafetarya yer alıyor. Spor salonu ise özel bir şirket tarafından işletiliyor. Site sakinleri isterse bu tesisden indirimli olarak yararlanabiliyor.  

Uplife Park Adresi

Orta Mahalle Yalnız Selvi Caddesi İşlem Sokak No:2 Kartal İstanbul

Uplife Park Ada Parsel Bilgileri

Kartal/Orta 10959/253

Adres

  • İlçe Kartal
  • Şehir İstanbul, Türkiye
  • Yakınlık Alışveriş Merkezi, Anayol, Cadde, E-5, Eczane, Hastane, İlkokul-Ortaokul, İtfaiye, Lise, Lokanta, Market, Metro, Otobüs Durağı, Park, Pastane, Polis Merkezi, Sağlık Ocağı, Spor Salonu, TEM
  • Ülke Türkiye

Kat Planları

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle
Murat Dumlu

Bu Mülk Hakkında Bilgi Alın

Compare listings

Karşılaştırmak
Murat Dumlu
  • Murat Dumlu