Proje Özet Bilgileri

Açıklama

Uprise Elite Residence, 2011 yılında Teknik Yapı tarafından teslim edilmiştir. Proje E5 hattının kuzeyinde yer almaktadır. Uprise Elite aynı bahçe içerisinde Uprise Elite Konut Blokları, Uprise Elite Residence ve Teras Evler’den oluşmaktadır. Proje 2 parsel üzerinde, 29.900 m² arsa üzerinde bulunmaktadır. 19 katlı 3 tane konut bloğu, 42 katlı 1 tane residence blok, 10 tane teras evler bloğundan oluşmaktadır. Toplam 750 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Proje içerisinde bulunan ticari ünitelerin neredeyse tamamı çalışır vaziyettedir. Kartal bölgesinin sosyal olanakları ve gerekse yeşil alan olarak en donanımlı sitelerinin başında geliyor. 

MahalleTürüBağımsız Bölüm Sayısım² AralığıToplam İnşaat Alanı m²Teslim TarihiGeliştirici Firma
Soğanlık YeniKonut+Ofis+Mağaza75041-187116.2722011Teknik Yapı

Uprise Elite Lokasyon

Cevizli E5’e, Adliye Hastane Metro İstasyonuna, İstanbul Anadolu Adliyesine, Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Anatolium Marmara AVM ve Piazza AVM’ye yürüme mesafesindedir. TEM’e bağlantı yolu üzerinde olup, TEM ve sahil yoluna araçla 8-10 dakika içinde ulaşılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı merkezi bir konumda olduğu söylenebilir. 

Uprise Elite Komşuları

İkea KartalAnatolium Marmara, Kent Plus Kartal, Çukurova Balkon, ASF Renault, ASF Fiyat gibi site ve kurumlara komşu durumundadır.

Daire Tipleri

Konut Bloklarının; A1 Bloğunda güney cepheye bakan daireleri 184 m² 4+1 daire tipindedir. Diğer cepheler ise 145 m² 3+1 dairelerdir. A2 ve A3 bloklarında ise güney cepheler 3+1’dir. Diğer cepheler ise 56 m²  1+1 ve 94 m² 2+1 dairelerden oluşmaktadır. 

Residence Blok; Alt katlarda az sayıda 3+1 daire bulunmaktadır. Diğer katlar ise 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. En üst katlarda ise loft daireler mevcut. 

Teras Evler; 145 m² – 238 m² arası, 3+1,4+1,5+1 dairelerden oluşmaktadır. Geniş balkonlu, teraslı ve bahçe kullanımlı, kısmi olarak dublex dairelerdir.

Site Genel Özellikleri

Siteye 3 kapıdan giriş sağlanmaktadır. Residence kısmında resepsiyon mevcuttur. Konut kısmından giriş geniş bahçe alanından sağlanmakta ve bloklara ulaşılmaktadır. Diğer giriş ise otopark girişidir. Daire içlerinde standart olarak ayakkabılık, set üstü ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve bulaşık makinası mevcuttur. Daire içi işçilik ve malzeme kalitesi oldukça iyidir. Üst katlardan deniz gören dairelerin kuzey – batı ve doğu kesimleri askeriyeye bakmakta olup yeşil bir alana bakmaktadırlar. 

Sosyal İmkanlar

Oldukça yeşil ve geniş bir bahçe alanı olan proje sosyal olanakları ile ön plana çıkıyor. Site içerisinde; 2 adet açık, 1 adet kapalı yüzme havuzu, kapalı ve açık basketbol sahası, tenis kortu, profesyonel bir fitness alanı, plates salonu, squash salonu, masa tenisi, mini futbol sahası, sauna, buhar odası, yürüyüş parkuru, market, havuz başı lokanta-cafe, büfe, oto yıkama, börek salonu, kuru temizleme, bayan – erkek kuaför gibi site içerisinden çıkmadan ulaşabileceğiniz birçok olanak bulunuyor. 

Uprise Elite Adresi

Soğanlık Yeni Mahalle Balıkesir Caddesi No:8 Kartal İstanbul

Uprise Elite Residence Adres

Soğanlık Yeni Mahalle Balıkesir Caddesi No:6 Karta İstanbul

Uprise Elite Ada Parsel Bilgileri

Kartal/Soğanlık Yeni 10944/35 – 10295/30 

Uplife Park Sitesinin Tanıtımı İçin Tıklayınız.

Adres

Kat Planları

image

Açıklama:

image

Açıklama:

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle

Bu Proje Hakkında Bilgi Alın

Compare listings

Karşılaştırmak