Dumankaya Vizyon

Dumankaya Vizyon

Açıklama

Dumankaya Vizyon (Vizyon Kartal), Dumankaya İnşaat tarafından 2011 yılında tamamlanmıştır. Kartal E5 üzerinde yer almaktadır. Karma nitelikte olan (konut + ticari+mağaza)  projenin mimarı Japon Tatsuya Yamamoto’dur.

MahalleTürüBağımsız Bölüm Sayısım² AralığıToplam İnşaat Alanı m²Teslim TarihiGeliştirici Firma
EsentepeKonut+Ofis+Mağaza350-120-2039-20569.7702011Dumankaya İnşaat

Dumankaya Vizyon Lokasyon

Kartal E5 üzerinde, Soğanlık Metro İstasyonu’na 700 metre mesafededir. İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’a, Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araşıtırma Hastanesine, Koşuyolu Kalp Hastanesine 2 km, TEM’e 14 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 km, Kartal Sahil’e ise 3,5 km mesafededir. 

Dumankaya Vizyon Komşuları

Dumankaya Vizyon’un güneyinde Monumento Kartal ve Asia Residence, doğu cephesinde Batı Yakası projesine komşudur. Batı cepede ise Marmara Kule ve Lapishan gibi projeler yer almaktadır. Yürüme mesafesinde Özel Çam Koleji ve Era Koleji yer almaktadır. Sitenin altında yer alan Migros Marketten alışveriş yapma imkanı vardır.

Daire Tipleri

Resindence kısmında 39-43-50-56 m² 1+0 stüdyo daireler, 61-62-65 m² 1+1, 80-89-92-95-104 m² 2+1, 119-126-134 m² 3+1 ve 168-199 m² loft daireler bulunmaktadır. 

Ofis Tipleri

Ticari alanlar birleştirilebilir nitelikte olup; 45 m² – 2.250 m² arası çeşitli büyüklükte ticari ünitelerdir. 

Site Genel Özellikleri

Dumankaya Vizyon ticari alanlara E5 tarafından, residence kısmına ise güney cepheden giriş yapılmaktadır. Kapalı otopark girişi yine Milangaz Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Residence girişindeki resepsiyondan giriş yapıldıktan sonra binalara yönlendirme yapılmaktadır. Sol tarafta 24 katlı A1 blok, sağ tarafta ise 32 katlı A2 Blok yer almaktadır. Proje 6. kattan sonra deniz görmekte olup, 18. kattan sonra ise panoramik deniz manzarası bulunmaktadır. Dairelerin bir kısmı taş ocağını gördüğünden burada oluşan gölet manzarasına da hakimdir. Residence kısmın büyük bir kısmı ofis olarak kullanılmaktadır. Residence kısmında ısıtma merkezi sistem payölçer ile, soğutma ise klima ile sağlanmaktadır. Ticari üniteler 2 kattan oluşmaktadır. 2. katta ofislerin kullanımı için hazırlanmış oldukça şık toplantı odaları yer alıyor. Neredeyse tüm ticari üniteler birleştirilebilir niteliktedir. Ticari ünitelerde 4 borulu fan coil sistemle ısıtma ve soğutma sağlanmaktadır. Tüm projede sıcak su, soğuk su, ısıtma, ticari ünitelerde soğutma merkezi sistem pay ölçer kullanılmaktadır. Malikler sadece elektrik ve internet aboneliği yaptırmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Kapalı otopark ve 80 araçlık misafir otoparkı, 7/24 güvenlik, 24 saat teknik servis, güvenlik kameraları, residence kısmında ortak alanlar için-ticari ünitelerin tamamı için jeneratör, basketbol sahası ve tenis kortu, çocuk oyun parkı, resepsiyon, posta kargo odası, açık yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odası, tabldot yemek çıkaran bir cafe – restorant, Migros, Marmaris Büfe, havuz başı cafe gibi imkanlar bulunmaktadır.

Dumankaya Vizyon Adresi

Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:77 Kartal İstanbul

Dumankaya Vizyon Bulvar Adresi

Esentepe Mahallesi D-100 Güney Yanyol No:13 Kartal İstanbul

Dumankaya Vizyon Ada Parsel Bilgileri

Kartal/Esentepe 10662/188

Adres

  • İlçe Kartal
  • Şehir İstanbul, Türkiye
  • Yakınlık Anayol, Belediye, Cadde, Cami, Cemevi, E-5, Hastane, Havaalanı, İlkokul-Ortaokul, İtfaiye, Kilise, Lise, Lokanta, Market, Metro, Minibüs, Otobüs Durağı, Park, Polis Merkezi, Sağlık Ocağı, Üniversite
  • Ülke Türkiye

Kat Planları

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

image

Açıklama:

İletişim Bilgileri

İlanları Görüntüle
Murat Dumlu

Bu Mülk Hakkında Bilgi Alın

Compare listings

Karşılaştırmak
Murat Dumlu
  • Murat Dumlu